wyszukiwanie zaawansowane
Strona główna » • AKCESORIA » Domki, hamaki, tunele, legowiska

Domki, hamaki, tunele, legowiska

Domki, hamaki, tunele, legowiska

Prawidłowa opieka nad zwierzęciem wymaga nie tylko zapewnianie mu jedzenia i klatki, ale też atrakcji, które pozwolą radośnie przeżyć dzień. Gryzonie, które mają w sobie zadziwiająco dużo energii, potrzebują wszelkiego rodzaju kołowrotków i tuneli, by porządnie się zmęczyć przed poobiednią drzemką.

Każdy pupil zasługuje na najlepsze traktowanie – dlatego wymaga nie tylko regularnego karmienia i zdrowej diety, ale też odpowiednich warunków higienicznych. Odpowiedzialny właściciel dba też o to, by podczas jego nieobecności, zwierzątko miało co robić – a gdy się zmęczy, by miało gdzie wypocząć. Dlatego też w naszym sklepie proponujemy Ci szeroką ofertę legowisk i tuneli. Znajdziesz też u nas hamak dla królika lub gryzonia – wszystkie propozycje przeznaczone do odpoczynku Twojego ulubieńca!

Zasłużony odpoczynek – legowisko i hamak dla królika

Dla energicznych chomików i ciekawskich myszek polecamy szczególnie ręcznie wykonany z bawełny hamak-tunel – wystarczy zdecydować się na odpowiedni wzór i kolor, by po kilku dniach zawiesić mały walec za karabińczyki w dowolnym miejscu. Włóknina antyalergiczna jest dodatkowym atutem produktu.

Dobrym wyborem jest też domek – hamak dla królika i podobne propozycje dla innych gryzoni. Dzięki temu każdy zwierzak może liczyć na sowitą drzemkę w dowolnym miejscu swojej klatki. Przytulny domek może pozwolić skryć się gryzoniowi przed całym światem i zapewni mu wypoczynek nawet w środku dnia.

Chwila odpoczynku – tunele i domki

Dzięki naszej zaawansowanej wyszukiwarce możesz znaleźć wymarzone akcesoria do każdej klatki – wyznacz odpowiedni wymiar legowiska lub hamaku i uciesz zwierzątko tym wygodnym i wytrzymałym dodatkiem. Hamak dla królika to propozycja nie tylko komfortowa, ale też estetyczna – samodzielnie możesz wybrać wymarzony wzór. O jego pierwszorzędne wykonanie zadbamy my. Jeśli jednak nie chcesz inwestować w dodatki, a chcesz zapewnić zwierzątku komfortowe warunki, możesz też zdecydować się na ściółkę kołderkową z bawełny – biodegradowalna i antyalergiczne tworzywo z pewnością zapewni przyjemne ciepło każdemu gryzoniowi.


 

Oprogramowanie sklepu shopGold.pl