wyszukiwanie zaawansowane
Strona główna » • GRYZONIE I KRÓLIKI » KRÓLIK » ZIOŁA DLA KRÓLIKA

ZIOŁA DLA KRÓLIKA

Podstawa króliczej diety to nie tylko siano, ale też dodatki do karmy w postaci ziół. Są one bogate w ważne dla małego organizmu składniki i regulują jego pracę. Monotonna dieta powinna być szczególnie często uzupełniana dodatkami, które sprawią, że pupil nie tylko zacznie radośnie zajadać każdy pokarm, ale też wspomogą wiele ważnych funkcji każdego z narządów.

Zioła dla królików poprawiają metabolizm

Zioła dla królika to mieszanki nie tylko uzupełniające wszelkie niedobory, ale też ułatwiające przyswajanie składników pokarmowych i regulujących czynności organizmu. Pomagają też oczyścić go z różnych toksycznych związków i wzmacniają odporność na wszelkiego rodzaju infekcje.

Tego typu urozmaicenie diety to też okazja do poprawy metabolizmu – zioła dla królików ułatwią zwierzakowi cały proces trawienia. Niektóre mieszanki obniżają też poziom cukru i cholesterolu, a nawet zapobiegają dnie moczanowej. Regularne podawanie dodatków pupilom z pewnością przedłuży ich życie.

Zioła dla królików – skarbnica witamin i mikroelementów

W trosce o zdrowie i radość królika stworzono mieszanki uzupełniające, które mogą być źródłem witamin, soli mineralnych, pierwiastków i białka – jednym zdaniem, składników niezbędnych do poprawnego funkcjonowania całego króliczego organizmu. Zioła dla królika poprawią też stan skóry i futra ulubieńca – wyselekcjonowane składniki w każdej mieszance pomogą zatem nie tylko z codziennymi kłopotami, ale też w dłuższej perspektywie czasowej.

Włącz do diety zioła dla królika i zatroszcz się o zdrowie swojego pupila. W skład każdej paczki ziół wchodzi nie tylko babka lancetowata, mniszek i owies, ale też gałązki drzew i liście krzewów – szczególnie ważne dla ścierania się zębów gryzonia. Sprawdź, jak jeszcze możesz urozmaicić dietę swojego króliczego przyjaciela i postaw na najlepsze mieszanki!

 
Dodatkowe opcje przeglądania
Zakres cen od do
Tylko nowości
Tylko promocje

POMAGAMY ♥
  • Fundacja Ogony
  • Stowarzyszenie Miłośników Szynszyli Małej
Oprogramowanie sklepu shopGold.pl